Grupa Kapitałowa Bakalland to niekwestionowany lider rynku w wielu kategoriach, generujący obroty w wysokości ponad 500 mln zł rocznie. Grupę Kapitałową Bakalland tworzą główne marki Bakalland i Delecta, które wytwarzają swoje produkty na terenie Polski. W nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Janowie Podlaskim, Włocławku, Łodzi i Osinie, odbywa się produkcja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkty marek z portfolio Grupy dostępne są w Polsce oraz na wielu rynkach europejskich, a także zdobywają uznanie na innych kontynentach. Grupa Bakalland i wszystkie należące do niej marki wyróżnia się na rynku dzięki bogatej ofercie oraz najwyższej jakości, którą potwierdzają certyfikaty, nagrody i wyróżnienia zdobywane zarówno w konkursach branżowych, jak i konsumenckich.

BAKALLAND – lider rynku bakalii w Polsce – posiada w ofercie suszone owoce i orzechy, a także bakalie przekąskowe, popcorny oraz masy do ciast. Natomiast pod marką BAKALLAND BA! sprzedawane są batony zbożowo-bakaliowe, musli chrupiące oraz owsianki instant z bakaliami.

Więcej informacji www.bakalland.pl

DELECTA – producent mieszanek do wypieku ciast, deserów tradycyjnych oraz deserów instant. Rdzeniem portfela produktowego są desery i szeroko rozumiane produkty do pieczenia. Odgrywa czołową rolę na rynku mieszanek ciast i przypraw do ciast, deserów i kawy zbożowej Anatol.

Więcej informacji www.delecta.pl

Dane teleadresowe

BAKALLAND S.A.

ul. Fabryczna 5
00-446 Warszawa

Bakalland

This site is registered on wpml.org as a development site.