Przedsiębiorstwo KB Folie Polska Sp. z o.o. powstało w 1996 roku i jest firmą prywatną ze 100% udziałem polskiego kapitału z siedzibą w Warszawie. Specjalizuje się w produkcji zadrukowanych opakowań miękkich z wykorzystaniem technologii: fleksograficznej, rotograwiurowej i flexo UV. Od 2010 roku KB Folie Polska Sp. z o.o. posiada dwa zakłady produkcyjne (specjalizujący się w produkcji opakowań zadrukowanych techniką flexo w Warszawie i wyspecjalizowany w technice rotograwiurowej w Brzezinach). Z każdym rokiem dokonywane są znaczące inwestycje w rozbudowę i unowocześnianie parku maszynowego, na który obecnie składa się 7 maszyn drukujących, 3 laminujące, 5 maszyn do cięcia i własny dział przygotowania produkcji.

Na przestrzeni lat firma KB Folie Polska Sp. z o.o. pozyskała wielu klientów polskich i zagranicznych, producentów znanych i cenionych marek z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej, a dla każdego z tych obszarów wykorzystywane są różne rodzaje i typy opakowań. Dowodzi to wielopłaszczyznowości działania, która stała się znakiem rozpoznawczym firmy w swoim obszarze funkcjonowania, dzięki czemu KB Folie Polska Sp. z o.o. znalazła się w czołówce polskich dostawców na rynku opakowań. Kierując się hasłem: „Komfort. Bezpieczeństwo. Fachowość.” firma dąży do ciągłego rozwoju i wzmocnienia swojej pozycji, nieustannie doskonali swoje produkty, a także dąży do zwiększenia efektywności procesów technologicznych. Jest to możliwe dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, stałym klientom oraz długoletniej współpracy z jednostkami badawczo-rozwojowymi i uczelniami wyższymi m.in. Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego czy Instytutem Chemii Przemysłowej w Warszawie.

Przedsiębiorstwo KB Folie Polska Sp. z o.o. zostało Laureatem XXVI Konkursu „Teraz Polska” w kategorii produkt – wielowarstwowe opakowania barierowe z nadrukiem dla przemysłu spożywczego.

Dane teleadresowe

ul. Bieżuńska 2a,
03-578 Warszawa

NIP 524-12-08-638,
KRS 0000087007,
REGON 011944280

tel. +48 22 679 99 27,
fax +48 22 678 66 66,

kbfolie@kbfolie.pl
www: www.kbfolie.pl

This site is registered on wpml.org as a development site.