Zapraszamy na spotkanie „O wynalazkach po sąsiedzku”

Serdecznie Państwa zapraszamy na spotkanie „O wynalazkach po sąsiedzku”, które odbędzie się już 20 marca 2020 roku, w sali konferencyjnej budynku Delta, przy ul. Duńskiej 9. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 13:00.

Tym razem Wrocławki Park Technologiczny S.A. będzie miał przyjemność gościć firmy należące do klastra NUTRIBIOMED Klaster:

  • BIOTTS S.A., polska firma biotechnologiczna, rozwijającą autorskie technologie transportu leków i receptury leków w obszarze onkologii, dermatologii oraz chorób autoimmunologicznych w oparciu o unikatowe technologie produkcji, nowe podejście do procesów łączenia substancji oraz wiedzy, w jaki sposób komórki ludzkie się komunikują między sobą.
  • Grupa S8 Sp. z o.o.,  producent suplementu diety na bazie komponentów roślinnych, kierowanych do osób znajdujących się w grupie ryzyka choroby zakrzepowej żył głębokich. Rozpoczyna działania w kierunku podniesienia wiedzy  uczestników ruchu drogowego o zagrożeniach płynących z nieświadomości bycia chorym.
  • Behemp, młoda, prężnie rozwijająca się firma produkcyjno – technologiczna, która wykorzystując siły natury, wiedzę i nowoczesną technologię tworzy najwyższej jakości, zdrowe, naturalne produkty w zakresie żywności funkcjonalnej i kosmetyków, które dzięki unikatowej formule zyskują uznanie wśród konsumentów, użytkowników oraz w środowisku naukowym.

oraz

  • Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o., którego udziałowcami są m.in. województwo dolnośląskie i Bank Gospodarstwa Krajowego, wprowadził do swojej oferty nowy produkt – poręczenia wadialne.

 

Wszystkich chętnych do udziału prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

magdalena.jaskiewicz-czajka@technologpark.pl

 

W obliczu obecnej sytuacji, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, została podjęta decyzja o przełożeniu spotkania.
Wszystkich Państwa, którzy mieli wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wyrozumiałość.
O nowym terminie wydarzenia podamy w najbliższym czasie.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.