XV. spotkanie z cyklu „O wynalazkach po sąsiedzku”

Mamy przyjemność zaprosić na kolejne XV. spotkanie z cyklu „O wynalazkach po sąsiedzku”.

 27.09.2019 r. (piątek),
od godz. 13:00,
sala konferencyjna w bud. DELTA (parter).

 

Podczas najbliższego spotkania zaprezentują się firmy:

IPA BioTech 
Działalność Spółki koncentruje się na projektowaniu oraz produkcji niskocząsteczkowych związków biologicznie czynnych bądź przeciwciał dopasowanych do konkretnych potrzeb i wymagań zleceniodawcy. Firma posiada doświadczenie w rozwiązywaniu problemów badawczych, projektowaniu i optymalizacji nowych testów i procedur badawczych w zakresie syntezy organicznej, immunochemii, mikrobiologii oraz bioinformatyki. Dzięki temu Spółka jest w stanie zrealizować interdyscyplinarne projekty badawcze z pogranicza chemii i biotechnologii.

Inno-weld
Firma z branży materiałowo – spawalniczej. Zespół firmy tworzą specjaliści z zakresu procesów spajania, zgrzewania oraz nakładania powłok zarówno w zakresie badawczym jak i praktycznym. Firma świadczy usługi regeneracyjne ubytków materiałów, opracowania dokumentacji technologicznej spawania, wdrażania technologii spajania w zakładach, wykonywania badań nieniszczących materiałów, itp. Jedną z głównych gałęzi działalności stanowi działalność związana z upowszechnianiem i wdrożeniem nowatorskiej technologii nakładania powłok w oparciu o proces gazodynamicznego natrysku metali.

InnoMesch
InnoMesh to agencja technologiczna, która łącząc twarde kompetencje z różnych obszarów umożliwia tworzenie kompletnych produktów zarówno tych digitalowych, jak i fizycznych. Od konsultingu, planowania strategicznego, po zaprojektowanie i wdrożenie gotowego rozwiązania na rynek. Firma ponadto odpowiedzialna jest za realizację projektu sieci bezobsługowych wypożyczalni powerbanków -Erly. Usługa działa w podobnym modelu co Lime (hulajnogi na minuty) lub NextBike (rowery na minuty) pozwalając na szybki, prosty i co najważniejsze mobilny dostęp do energii do naszych smartfonów.

 

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać mailowo magdalena.jaskiewicz-czajka@technologpark.pl lub telefonicznie 781-871-602 do dnia 23.09.2019 r.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.