Wizyta w SmartFactory – demonstracyjnej linii produkcyjnej!

Cyfryzacja, automatyzacja i robotyzacja produkcji to najważniejsze wyzwania dla współczesnego biznesu. Procesy modernizacji i wdrażania innowacji nie są kwestią wyboru, a koniecznością wynikającą z rywalizacji rynkowej. Nowoczesne technologie pomagają nie tylko zwiększać konkurencyjność, ale również uodpornić firmę na fluktuacje rynkowe i kolejne kryzysy.

Wspierając wysiłki związane z wdrożeniami innowacyjnych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii Przemysłu 4.0, organizujemy dla członków NUTRIBIOMED Klaster wizytę w SmartFactory – demonstracyjnej linii produkcyjnej, która powstała w ramach wsparcia Level 4.0 | Digital Innovation Hub Wrocław, projekcie realizowanym w ramach dotacji Ministerstwa Rozwoju.

Wizyta w SmartFactory organizowana jest przez Wrocławski Park Technologiczny,  w ramach realizacji projektu DIH oraz CHAIN REACTIONS.

  • Modelowa linia produkcyjna umożliwia zrozumienie technologii Przemysłu 4.0 oraz stanowi zbiór technologii wchodzących w skład najnowocześniejszych linii produkcyjnych na świecie.

 

  • Spotkanie na żywo z ekspertem technologii Przemysłu 4.0 przy demonstratorze SmartFactory odbędzie się 17 września w godzinach 11.00-13.00.

 

  • Wydarzenie odbędzie się w Centrum Inżynieryjno – Aplikacyjnym Balluff, przy ul. Granicznej 21a we Wrocławiu.

 

Demonstracyjna linia SmartFactory to wycinek prawdziwego procesu produkcyjnego. Celem jest produkcja gotowych wyrobów w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu maksymalnej wartości wskaźnika OEE oraz zerowych postojach. Linię wyposażono w technologie takie jak RFID, Machine Vision, IIoT, czy Machine Learning.

 

Liczba miejsc na wizytę w dniu 17 września jest ograniczona ze względu na sytuacje pandemiczną (istnieje możliwość zapisów na inne terminy), zapraszamy do zapisywania się na wydarzenie poprzez kontakt z biurem NUTRIBIOMED Klaster – klaster@nutribiomed.pl oraz przez kontakt telefoniczny +48 71 798 58 75

 

Zapraszamy również na stronę Digital Innovation Hub Wrocław https://www.level4dih.pl oraz CHAIN REACIONS https://www.interreg-central.eu/CHAIN-REACTIONS.

This site is registered on wpml.org as a development site.