Zdrowo i smacznie!

Firma Handlowo – Usługowa KONPACK została założona w roku 1991 przez obecnego właściciela Jacka Sobczyńskiego.

Prowadzi działalność produkcyjno-handlową, która poparta jest wieloletnim doświadczeniem na rynku produktów rolnych i spożywczych. Działalność polega na skupie i konfekcjonowaniu płodów rolnych, artykułów spożywczych oraz owoców i warzyw a następnie ich dystrybucji. Firma skupia się na promowaniu zdrowego trybu życia.

Do obecnej siedziby firma przeprowadziła się w roku 2002, w następnych latach prowadziliśmy rozbudowę zakładu o kolejne hale magazynowe i produkcyjne. Umożliwia nam to zwiększanie produkcji oraz rozszerzanie oferty o nowe produkty

Dostarczamy produkty na rynek detaliczny, hurtowy oraz dla gastronomii. Dla naszych klientów dostarczamy produkty sypkie (ryże, kasze, rośliny strączkowe), bakalie (rodzynki, śliwki suszone, mak, orzechy, migdały) oraz przyprawy (majeranek, liść laurowy, przyprawa uniwersalna, włoszczyzna, ziele angielskie).

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, co gwarantuje współpraca ze stałymi, sprawdzonymi dostawcami i producentami. Posiadamy certyfikowany zintegrowany system zarządzania jakością BRC. System Zapewniania Bezpieczeństwa Żywności HACCP i System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000.

Życie staje się zdrowsze!

Dane teleadresowe

Firma Handlowo – Usługowa KONPACK Jacek Sobczyński

ul. Gosławicka 1
62-510 Konin
Polska
www.konpack.pl

Sekretariat

tel.: +48 63 242-71-47
fax: +48 63 242-71-48
firma@konpack.pl

This site is registered on wpml.org as a development site.