OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ KONKURSU BIO-BASED INDUSTRY JOINT UNDERTAKING

Serdecznie zapraszamy członków klastra NUTRIBIOMED Klaster na Dzień Informacyjny Konkursu Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU), który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2020. Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu we współpracy m. in. z MNiSW, WPT, KPK, klastrem NUTRIBIOMED Klaster oraz przedstawicielami BBI JU i Bio-Based Industries Consortium (BIC).

BBI JU to wspólne przedsięwzięcie UE oraz europejskiego sektora przemysłowego (w ramach programu Horyzont 2020), skupione wokół gałęzi bioprzemysłu i nastawione na finansowanie badań naukowych i innowacji w tym zakresie

Pierwszego dnia wydarzenia (3 marca br.) przedstawione zostanie podsumowanie I semestru przedmiotu „Przedsiębiorczość akademicka” realizowanego w ramach POWER 3.5., w tym prezentacja najlepszych projektów studenckich zrealizowanych w ramach tego przedmiot.

Drugiego dnia (4 marca br.) odbędzie się Ogólnopolski Dzień Informacyjny o zasięgu międzynarodowym dotyczący konkursu Bio-Based Industry Joint Undertaking (BBI JU), który będzie doskonałą okazją do nawiązania współpracy w dziedzinie biogospodarki zarówno z przedstawicielami przemysłu oraz świata nauki z udziałem studentów UPWr.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem klastra NUTRIBIOMED Klaster.

BBI Info day zaproszenie _pl

Agenda National Info Day Poland

 

 

 

 

This site is registered on wpml.org as a development site.