Wrocławski Park Technologiczny to miejsce, w którym łączymy biznes i naukę z zaawansowanymi technologiami. Tworzymy przestrzeń, w której innowacyjne pomysły zmieniają się w zdolne do konkurowania na rynkach światowych produkty i usługi.

Dzięki nowoczesnemu zapleczu badawczo-rozwojowemu, na które składają się nie tylko nowoczesne powierzchnie laboratoryjne, produkcyjne czy biurowe, ale też rozbudowana sieć networkingowa i bogate know-how, kompleksowo wspieramy generowanie innowacji i przekształcanie ich w rynkowy sukces. Poprzez nasze działania chcemy wspierać rozwój przedsiębiorczości i tworzyć warunki, które w pełni pozwolą wykorzystać potencjał naukowo-przemysłowy Wrocławia i Dolnego Śląska.

Wrocławski Park Technologiczny to dziś miejsce działalności ponad 200 firm z sektora nowych technologii oraz miejsce pracy ponad 1600 zatrudnianych w nich osób. Do dyspozycji firm są m.in.: zespół wyposażonych w światowej klasy aparaturę 12 laboratoriów i prototypowni, unikatowy w skali kraju Zakład Doświadczalny, nowoczesna powierzchnia biurowatereny inwestycyjne i hala przemysłowa Nowa Siódemka.

Dane teleadresowe

Wrocławski Park Technologiczny S.A.
ul. Muchoborska 18
54-424 Wrocław
tel.: +48 71 798 58 00
fax: +48 71 780 40 34

This site is registered on wpml.org as a development site.