JARS Sp. z o.o. to największe polskie laboratoria z akredytacją 1000 metodyk stosowanych do badań środowiska, żywności, kosmetyków i chemii gospodarczej uzupełnionych dodatkowo konsultingiem, audytami, opracowaniami, ekspertyzami oraz operatami środowiskowymi. Jest to w pełni kompleksowa oferta: od projektów, opracowań inwestycyjnych, systemów jakości, nowych metodyk badawczych i technicznych, nadzoru procesów technologicznych i wytwórczych do badań produktów finalnych, zanieczyszczeń środowiskowych oraz stanowisk pracy.

Nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu zakres usług począwszy od zaprojektowania i wybudowania zakładu, poprzez jego uruchomienie, opracowanie i wprowadzenie systemów jakości, nadzór nad produkcją do kontroli produktu finalnego. Proponowany przez nas zakres badań laboratoryjnych mikrobiologicznych i fizykochemicznych, gwarantuje, że kontrola ta jest skuteczna i zapewnia właściwy nadzór nad wytwarzanym produktem, również na każdym etapie jego powstawania.

Oferujemy również usługi outsourcingowe w zależności od potrzeb Klienta: pełen outsourcing – prowadzenie laboratorium zakładowego lub bieżące analizy laboratoryjne.

Zapraszamy!

Dane teleadresowe

JARS Sp. z o.o.
Łajski
ul. Kościelna 2a,
05-119 Legionowo
tel. (48) 22 783 17 34
e-mail: sekretariat@jars.pl

Filia Południe
ul. Fabryczna 7
41- 404 Mysłowice
tel. (48) 32 600 01 03
e-mail: myslowice@jars.pl

This site is registered on wpml.org as a development site.