JAR Aromaty to firma rodzinna z ponad 38-letnią pasją do tworzenia smaków. Założycielem przedsiębiorstwa powstałego w 1979r. jest Ryszard Jaskulski. Już od samego początku podstawową działalnością firmy stała się kreacja i produkcja aromatów spożywczych.

JAR Aromaty jest stałym dostawcą liczących się producentów żywności zarówno w Polsce jak i na świecie. Firma promuje się na specjalistycznych targach dodatków do żywności, takich jak Food Ingredients Europe czy Gulfood Manufacturing w Dubaju.

Za innowacyjność i kreowanie nowych produktów w JAR odpowiadają profesjonaliści z Laboratorium Aromatów i Działu Aplikacji. Śledzą oni trendy rynkowe i potrzeby naszych Klientów, aby najlepiej dopasować aromaty do Państwa wymagań. Eksperci są do Państwa dyspozycji i z chęcią doradzą we wszelkich kwestiach technologicznych oraz wykonają niezbędne aplikacje.

Priorytetem firmy jest jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów. To domena wykwalifikowanych specjalistów z Działu kontroli Jakości. System monitoringu obejmuje wszystkie etapy produkcji, poczynając od kontroli pojedynczego surowca, kończąc na każdej partii produkcyjnej. Wysoką jakość produktów JAR Aromaty potwierdzają certyfikaty HACCP oraz ISO 9001: 2000.

Zasadniczą część oferty firmy stanowią aromaty do żywności w formie płynnej oraz proszkowej. JAR Aromaty wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i oprócz 500 standardowych pozycji, wprowadza specjalne linie produktów, np. aromaty maskujące niepożądane posmaki. Ponadto, komponuje unikalne, „szyte na miarę” aromaty dopasowane do różnorodnych gustów wynikających z indywidualnego odczuwania smaków i zapachów. Klienci mogą też zaopatrzyć się w wiele innych dodatków do żywności, takich jak barwniki, olejki eteryczne, wanilinę, proszek kakaowy czy agar.

Produkty marki JAR stosowane są z powodzeniem w wielu branżach, między innymi w piekarstwie, cukiernictwie i mleczarstwie, a w szczególności w lodach. Znajdą je Państwo w herbacie, kawie i innych napojach, a także w deserach, koncentratach spożywczych, nadzieniach, suplementach diety, odżywkach dla sportowców, e-papierosach, tytoniu, a nawet w zanętach wędkarskich.

Każdy klient JAR Aromaty otrzymuje szeroki wachlarz dodatkowych korzyści płynących ze współpracy, w tym profesjonalną obsługę klienta, konkurencyjne ceny a jakość porównywalną z największymi oferentami w branży. Atutem JAR jest elastyczność, indywidualne podejście do każdego Klienta i jego potrzeb, czas realizacji zamówienia oraz możliwość kupna niewielkich ilości. Pozwala na to również współpraca z dużą liczbą hurtowni w Polsce.

JAR Aromaty to partner w biznesie, na którym można polegać. Zachęcamy Państwa do kontaktu z przedstawicielami Działu Handlowego. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.JAR.com.pl

Dane teleadresowe

JAR Aromaty Sp. z o.o. Sp.k.

01-919 Warszawa,
ul. Wólczyńska 238

tel. 22 864 28 30
jar@jar.com.pl
www: jar.com.pl

This site is registered on wpml.org as a development site.