Firma ChemIn działa w branży chemicznej od 2008 roku na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Firma oferuje opracowywanie oraz wykonywanie analiz w zakresie identyfikacji oraz oznaczania związków chemicznych w produktach chemii kosmetycznej, farmaceutycznej, przemysłowej i innych. Wykorzystujemy przy tym metody chromatograficzne, spektrofotometryczne i inne.

Ponadto firma oferuje szeroki asortyment analiz podstawowych obejmujących badania gęstości cieczy, pH, lepkości dynamicznej, napięcia powierzchniowego, kąta zwilżania, liczby kwasowej i jodowej i wiele innych.

Firma ChemIn zajmuje się również realizacją projektów badawczych z zakresu opracowywania receptur produktów chemii gospodarczej, kosmetycznej, przemysłowej, samochodowej i innych.

W trakcie działalności firma nawiązała współpracę z firmami takimi jak Orion Sp. z o.o., PCC Rokita S.A., Tensis Sp. z o.o., ZAK S.A., BROS Sp.j. Klientami firmy w zakresie analiz oraz badań są również uczelnie wyższe, np. Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska.

Firma ChemIn uczestniczy w programach Staż Sukcesem Naukowca oraz Kluczowy Stażysta.

W ramach programu Accelerator Innowacji, prowadzonego przez ARR Arleg S.A. w Legnicy, firma ChemIn ubiega się o pozyskanie funduszy na wdrożenie oraz komercjalizację innowacyjnego pomysłu.

Dane teleadresowe

ChemIn Dorota Piłakowska-Pietras

ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław

tel: 691820106
e-mail: chemin@chemin.pl
www:www.chemin.pl

This site is registered on wpml.org as a development site.