Nowa usługa Zakładu Doświadczalnego

Przedstawiamy Państwu nową usługę Zakładu Doświadczalnego, której celem jest wsparcie członków naszego klastra w rozwoju nowych technologii i opracowaniu nowych produktów. Dzięki nowej usłudze badawczo-rozwojowej (B+R) Klastrowicze mogą otrzymać pomoc w opracowaniu technologii czy nowego produktu. Usługa badawczo-rozwojowa (B+R) oferowana przez WPT to kompleksowa usługa, pozwalająca na wykonanie prac koncepcyjnych, laboratoryjnych, przeskalowanie technologii na linii w Zakładzie Doświadczalnym, wykonaniu analiz surowców i produktów, a także stworzenie dokumentacji HACCP. Na wykorzystanie usługi badawczo-rozwojowej (B+R) oferujemy formę wsparcia w postaci pomocy de minimis.

 

Zainteresowanych skorzystaniem z Zakładu Doświadczalnego oraz nowej usługi B+R zapraszamy do kontaktu z kierownikiem Zakładu Doświadczalnego, Michałem Budą, który przedstawi Państwu ofertę Zakładu Doświadczalnego. Mamy nadzieję, że usługa badawczo-rozwojowa spotka się z Państwa zainteresowaniem.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z Działem ds. Sprzedaży pod nr tel. +48 781 871 810 lub +48 781 871 611.

This site is registered on wpml.org as a development site.