Misja Gospodarcza do Mozambiku, 13-18.11.2017

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Polsko – Portugalskiej Izby Gospodarczej serczecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej do Mozambiku (Maputo) w terminie 13-18.11.2017r.

Misja gospodarcza jest skoncetrowana głównie na organizacji B2B, C2B oraz na idywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, umożliwia bezpośrednią ocenę możliwości biznesowech tamtejszego rynku.

Ze względu na bogate zasoby: minerale (węgiel kamienny, gaz ziemny, metale ziem rzadkich, złoto, tytan, żelazo, marmur, grafit, granit, tantal, boksyny), rolne (orzechy nerkowca, tytoń, bawełna, drewno, trzcina cukrwa) oraz owoce morza (krewetki, homary) i ryby jest to misja wielobranżowa.

Misja do Maputo skierowana jest do wszytskich firm plaujących rozpocząć bądź rozwijać swoją działalność na rynku mozambickim lub szeroko pojętej Afryki Subsaharyjskiej.

Więcej informacji na ten temat wraz z cennikiem i zaproszeniami znajdą Państwo pod linkiem: http://kig.pl/misja-gospodarcza-do-mozambiku-13-18-11-2017/

This site is registered on wpml.org as a development site.