Klaster NUTRIBIOMED NA VIII MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH ŻYWNOŚCI I NAPOJÓW

Targi WorldFood Poland to najważniejsze targi w Polsce poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji aż po wyrób końcowy i jego sprzedaż. Oferują możliwość spotkania polskiego sektora rolno-spożywczego z międzynarodowymi partnerami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych na świecie.

Wydarzenie podzielone jest na 6 sektorów głównychFood&Drinks, Ingredients (surowce i dodatki do produkcji żywności), Wine&SpiritsFoodTech, a także cieszące się rosnącym zainteresowaniem targi EcoFood poświęcone ekologicznym produktom spożywczym oraz NutraFood – jedyne takie wydarzenie w Polsce dedykowane suplementom diety i żywności funkcjonalnej.

WorldFood Poland to świetna okazja do poznania i przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z obecnymi i przyszłymi kontrahentami. Wprowadzenia na rynek i promocji nowych produktów i usług, budowania wizerunku firmy poprzez profesjonalną prezentację produktów, śledzenie najnowszych trendów oraz zaistnienie na arenie międzynarodowej.

Największym atutem targów WoldFood Poland jest możliwość bezpośredniego kontaktu producentów, przetwórców i handlowców. Ekspozycje targowe, prezentacje i degustacje, rozmowy B2B, liczne prelekcje i pokazy, panele ekspertów i przedsiębiorców tworzą wielką gamę ofert, otwierającą dostęp nie tylko do produktu, ale i do świadomości korzyści z jego zakupu i sprzedaży. To także okazja do poznania nowinek branżowych. Targi WorldFood Poland gromadzą co roku przedsiębiorców i menadżerów, prezesów firm i dyrektorów różnych specjalizacji w branży spożywczej, ekspertów i analityków rynkowych, ale także dziennikarzy i organizacje, reprezentujące zróżnicowane potrzeby i interesy konsumenta.

WorldFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń organizowanych dla branży spożywczej. Zapraszamy w dniach 5-7 kwietnia 2022!

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl

This site is registered on wpml.org as a development site.