Klaster NUTRIBIOMED na Life Science Open Space 2019

Za nami LSOS- Life Science Open Space 2019, czyli unikatowe w skali kraju wydarzenie przyciągające środowisko naukowe oraz biznesowe w obszarze innowacji mających realny wpływ na podniesienie poziomu zdrowia i jakości życia. Tegoroczna edycja odbyła się 26 listopada w centrum wystawienniczym Kraków Expo, dając możliwość nie tylko uczestnictwa w wielu wartościowych merytorycznie sesjach tematycznych, ale również prezentacji swoich organizacji i ich oferty na dedykowanych stoiskach.

Klaster NUTRIBIOMED zaznaczył wyraźnie swoją obecność na wydarzeniu.

✅Klaster NUTRIBIOMED został patronem sesji pn. „Zdrowa żywność i żywienie”. Lider klastra Pan Profesor Tadeusz Trziszka, Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, jako Keynote Speaker całego panelu wygłosił prezentację otwierającą pn.”Żywność, żywienie, zdrowie”.

Dodatkowo reprezentantów Klastra NUTRIBIOMED oraz WPT – Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A. można było spotkać przy stoisku wystawienniczym w centralnej części holu. Była to świetna okazja do przybliżenia profilu działalności członków naszego klastra jak i przedstawienia możliwości współpracy, jakie klaster oferuje zarówno dla środowiska naukowego jak i biznesowego.

➡️LSOS był okazją do promocji projektu „Biomarker Commercialization” realizowanego przez WPT S.A. W trakcie sesji „Badania nad rozwojem leków” dotychczasowe rezultaty projektu i zaproszenie do współpracy zostało przekazane słuchaczom w trakcie wystąpienia pt.”Biomarker Commercialization ‘BIC’ project and opportunities related with BIC tools in IVD commercialization life-cycle”. Zarówno sesja jak i całe wydarzenie było świetną okazją do rozmowy i poznania przedstawicieli branży medycznej.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.