Dzień Otwarty Zakładu Doświadczalnego – I edycja

Za nami Dzień Otwarty Zakładu Doświadczalnego.

Podczas wydarzenia mieliśmy przyjemność przedstawić gościom naszą Linię Technologiczną. Spotkania z  klientami odbywały się w sali konferencyjnej budynku Beta WPT S.A., gdzie nasi specjaliści bardzo chętnie prowadzili rozmowy związane z technologią, optymalizacją procesów produkcyjnych, jak i również systemami jakości i prawem żywnościowym. Częścią wydarzenia, która cieszyła się szczególnym zainteresowaniem, była możliwość zwiedzania hal Zakładu Doświadczalnego.  W trakcie tych wizyt, naszym gościom szczegółowo prezentowano urządzenia i możliwości technologiczne infrastruktury ZD.

W trakcie Dnia Otwartego odwiedziło nas wiele firm zainteresowanych współpracą. Oprócz członków klastra NUTRIBIOMED Klaster® mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firm spoza klastra, a także młodych ludzi z przedszkola  „Technoludek”.

Dla przybyłych gości zorganizowaliśmy również poczęstunek. Na tą okazję zespół NUTRIBIOMED Klaster® przygotował  liofilizowane owoce oraz żelki z dodatkiem różnego rodzaju ekstraktów ziołowych, wyprodukowane za pomocą infrastruktury ZD.

Bardzo cieszymy się z Państwa zainteresowania Zakładem Doświadczalnym i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję powtórzyć inicjatywę Dnia Otwartego.

Tymczasem zapraszamy Państwa do zapoznania się z relacją z wydarzenia!

 

 

This site is registered on wpml.org as a development site.