Dzień Informacyjny Konkursu Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU) już w środę ! (04.03.2020)

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Dniu Informacyjnym Dotyczącym Ostatniego Konkursu Bio-based Industries Joint Undertaking (BBI JU), który odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym 4 marca 2020 roku.

 

Wydarzenie ma na celu przedstawienie tematyki konkursu BBI JU 2020 dla sektora bioprzemysłu. W jego trakcie zostaną zaprezentowane informacje dotyczące sposobu aplikowania, przygotowania wniosków i tworzenia konsorcjów projektowych oraz możliwości, jakie wynikają z partnerstwa publiczno-prywatnego BBI JU, wpływających na zwiększenie inwestycji w rozwój zrównoważonego sektora przemysłu opartego na biogospodarce w Polsce i Europie.

Przedstawione będą również zwycięskie projekty finansowane w ramach BBI JU z udziałem europejskich oraz polskich firm. Spotkanie będzie też okazją do nawiązania kontaktów umożliwiających rozpoczęcie współpracy związanej z tegorocznymi konkursami BBI JU.

Gośćmi wydarzenia będą przedstawiciele Komisji Europejskiej i konsorcjum Bio-Based Industries Consortium (BIC), w którego skład wchodzą przedstawiciele europejskich dużych oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), regionalnych klastrów, europejskich stowarzyszeń handlowych i europejskich platform technologicznych oraz studenci UPWr, którzy poszerzali swoje kompetencje z zakresu przedsiębiorczości.

Dzień przed BBI JU National Info Day Poland, 3 marca, w formie seminarium, odbędzie się prezentacja wyróżnionych projektów studentów UPWr opracowanych w ramach zajęć przedsiębiorczości.

 

Pełna agenda spotkań: agenda_seminarium, Agenda National Info Day Poland  

This site is registered on wpml.org as a development site.