„Coffee Break Networking, czyli kawa po sąsiedzku”

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie z cyklu „Coffee Break Networking, czyli kawa po sąsiedzku”, które odbędzie się już 16 listopada, o godz. 11.00 w budynku BETA – sala konferencyjna na parterze.

Ideą spotkania jest zapoznanie, wymiana doświadczeń oraz rozwój wzajemnej współpracy pomiędzy firmami ulokowanymi na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznymi a firmami z klastra NUTRIBIOMED.

Cyklowe spotkania „Coffe Break Network, czyli kawa po sąsiedzku” będą posiadały charakter networkingowy. Zależy nam, aby były przyjemną formą nawiązania kontaktu oraz współpracy.

Na najbliższe spotkanie, do krótkiej, 5 minutowej prezentacji zaprosiliśmy 4 firmy. Są nimi:

  1. Th. Geyer Polska Sp. z o.o.
  2. A-BioTech Sp. z o.o.
  3. KRIOSYSTEM Sp. z o.o.
  4. SHIM-POL A.M. Borzymowski

Wspomniane prezentacje będą przedstawiać możliwości firm, jakie mogą świadczyć dla innych rezydentów bądź klastrowiczów. Pamiętajmy, że zarówno w Klastrze jak i Wrocławskim Parku Technologicznym ulokowane są firmy z wielu branż. Tematyka jaka zostanie poruszona na najbliższym spotkaniu związana będzie z branżą LifeScience.

Pozostały czas zostanie poświęcony na networking. Porozmawiamy również o koncepcji przyszłych spotkań „przy kawie”. Zależy nam żeby były one odpowiedzią na Państwa potrzeby, w której połączymy integrację z merytoryką.

Prosimy o uzbrojenie się w ulubiony kubek, pozytywne nastawienie i otwartą głowę! Widzimy się na kawie w Becie! ? Swoją obecność proszę potwierdzić na mail: piotr.ciosek@technologpark.pl

This site is registered on wpml.org as a development site.