BEZPŁATNE SZKOLENIE – Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach

Zapraszamy na szkolenie „Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze – warsztaty praktyczne cz. 2”, które odbędzie się 12 maja 2022 r., o 13:00. Poprowadzi je Kamila Gąsior, Trener Marketingu, Doradca Google w programie Firmy Jutra.

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową, a także zabezpieczone dane firmowe, zapisz się na bezpłatne warsztaty prowadzone przez doświadczonego doradcę Google. Google, PFR i OChK zapraszają na warsztaty w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie których nauczysz się:

  • co to właściwie jest Google Workspace i jak działa;
  • jakie przydatne funkcje skrywa poczta Gmail i jak je zastosować;
  • jak wykorzystać Kalendarz Google do współpracy z zespołem i klientami;
  • jak wykorzystać Dysk Google do bezpiecznego przechowywania plików.

Dla kogo jest to szkolenie?

Warsztaty dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, jak podstawowy pakiet narzędzi biurowych Google pomoże Ci rozwinąć biznes, a także zwiększyć efektywność i obniżyć koszty.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może:

  • skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury w twojej firmie;
  • otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej.

LINK DO ZAPISU NA SZKOLENIE : https://www.technologpark.pl/komunikacja-tworzenie-tresci-i-wspolpraca-w-zespolach-organizacja-pracy-w-chmurze-warsztaty-praktyczne-czesc-2/

This site is registered on wpml.org as a development site.