Bezpłatne szkolenie – ABC cyfrowego eksportu w Internecie !

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla firm, które są na początku swojej drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków lub już prowadzą sprzedaż na rynkach zagranicznych, ale chcą robić to jeszcze skuteczniej. Każdy uczestnik dzięki udziale w warsztatach zdobędzie wiedzę o tym w jaki sposób wykorzystać dostępne w internecie narzędzia do wytypowania nowych potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki. Szkolenie pt. „ABC cyfrowego eksportu w Internecie – jak zacząć?” organizowane jest w ramach programu Firmy Jutra przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

 

Biorąc udział w zajęciach dowiesz się:

  • jak analizować potencjał eksportowy firmy i wybrać potencjalnych rynki docelowe;
  • w jaki sposób lepiej zrozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych;
  • jak odnaleźć i poprawić obszary wymagające optymalizacji przy rozwoju firmy na nowych rynkach.

 

W trakcie spotkania eksperci z” Firm Jutra” koncentrują się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają poznać potencjał rynku zagranicznego. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

 

Termin szkolenia:  28.10.2021r. (czwartek)

Godzina: 10.00

Temat: ABC cyfrowego eksportu w Internecie – jak zacząć ?

Gdzie: Microsoft Teems

Link do zapisów:   ABC cyfrowego eksportu w Internecie – jak zacząć? – Wrocławski Park Technologiczny (technologpark.pl)

 

Prelegent Pan Jakub Machała:

Doradca w programie Firmy Jutra. Na co dzień wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w ramach marketingu internetowego. Buduje strategie działań, szkoli, doradza i pomaga im szerzej zaistnieć zarówno na rynkach lokalnych, jak i zagranicznych. Miłośnik nowych technologii, który pamięta jeszcze czasy kaset magnetofonowych. Lubi dobrą muzykę, dobrą literaturę i dobrych ludzi.

 

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. Zapraszamy do zapisów !!

 

This site is registered on wpml.org as a development site.