8 Kongres Klastrów Polskich

Związek Pracodawców Klastry Polskie reprezentuje ponad 40 klastrów i inicjatyw klastrowych, które zrzeszają ponad 3000 firm reprezentujących branże innowacyjne z terenu całej Polski. Kongres Klastrów Polskich to doskonała okazja ? do dyskusji na temat wspólnych wysiłków i przedsięwzięć w celu wdrażania nowych strategii i innowacji.

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu są zagadnienia związane z Europejskim Zielonym Ładem ♻️ i roli, jaką pełnią klastry we wspieraniu zielonej transformacji.

Ponadto eksperci będą rozmawiali również o międzynarodowej współpracy i finansowaniu klastrów, finansowaniu innowacji, badań i rozwoju, funduszach EU, digitalizacji i przemyśle 4.0.

W programie przewidziano także warsztat #ClustersmeetRegions dający możliwość dyskusji na temat krajowego i regionalnego rozwoju gospodarczego oraz nawiązania kontaktów z innymi regionami UE ?? stojącymi w obliczu wyzwań związanych z zieloną transformacją.

Wydarzenie odbędzie się ? 7-8 listopada 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Klaster NUTRIBIOMED podczas sesji dot. health przedstawi możliwości klastra oraz Zakładu Doświadczalnego. 

Cała agenda i informacje o wydarzeniach towarzyszących oraz rejestracja https://evenea.pl/pl/wydarzenie/885465-1 dostępna jest na stronie kongresu pod adresem ?https://8kongres.klastrypolskie.pl/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu 🙂

This site is registered on wpml.org as a development site.