Life Science Open Space 2019

Life Science Open Space 2019
26 XI 2019r.

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków,
ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

To unikalne wydarzenie gdzie nauka i innowacja spotyka się z biznesem i kapitałem. Jest to również intedyscyplinarny tygiel, którego rezultatem są nowe kontakty, projekty, technologie i produkty dla Zdrowia i Jakości Życia. Impreza jest adresowana do osób otwartych i nastawionych na wspólne działania w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii i zdrowia.

Wydarzenie składa się z 4 modułów:

  1.  Współpraca – krótkie prezentacje potrzeb lub możliwości nawiązania współpracy w ramach projektów naukowych, badawczo-rozwojowych, startupowych i biznesowych.
  2.  Inspiracje – wieczór atrakcji, z których każda może poruszyć intelektualnie i emocjonalnie, pokazać możliwości i pobudzić do działania.
  3.  Partnering 3D  – możliwość umawiania spotkań 1:1 z potencjalnymi partnerami w celu przedstawienia i omówienia oferty, pomysłu lub potrzeby w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.
  4.  Wystawa – przestrzeń dla prezentacji produktów i usług na stoiskach firmowych i projektowych ulokowanych w samym centrum wydarzenia.

NUTRIBIOMED Klaster został patronem sesji pt. Zdrowa żywność i żywienie.  Dodatkowo reprezentant Wrocławskiego Parku Technologicznego oraz Klastra NUTRIBIOMED w sesji na temat Badania nad lekami przedstawi projekt Interreg Baltic Sea- Komercjalizacja Biomarkerow – BIC/ oraz możliwości wykorzystania jego narzędzi w procesie komercjalizacji produktów IVD.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. 

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne na stronie http://lifescienceopenspace.pl/

 

 

This site is registered on wpml.org as a development site.